چاپ ست اداری

چاپ ست اداری

همیشه یادتون باشه هیچی نمیتونه مثل یه ست اداری شیک و زیبا و حرفه ای کسب و کار شمارو معرفی کنه و هویت و انسجام و هماهنگی شما و سازمانتون رو به نمایش بذاره!

چاپ ست اداری مجموعه ای از اوراق اداری است که اغلب سربرگ، پاکت نامه و کارت ویزیت‎ را شامل می‏شود که براساس طرح گرافیکی خاص و معین، جهت امور اداری و مکاتبات با دفاتر، شرکت ها، ادارات و… مورد استفاده قرار می گیرد‎.‎چاپ‏ ست اداری بدلیل بهره مند بودن از طراحی گرافیکی خاص، ‏نوعی هویت بصری مستقل برای هر مجموعه ایجاد می کند‎ .‎

ست اداری شامل چه اقلامی میشه؟

چاپ سربرگ اداری، طراحی پاکت نامه، طراحی کارت ویزیت ، طراحی کاغذ یادداشت، کارت پرسنلی، طراحی فولدر، فاکتور، قبض، کارت تبریک، ماگ و کاور و لیبل CD

چاپ ست اداری فوری -چاپخانه ارس

چه مواردی در طراحی ست اداری  مهم هستن؟

رنگ سازمانی ، آرم یا لوگو ، نوع و اندازه فونت، نشانی، شعار شرکت و توضیح فعالیت مربوطه

درسته که مشاغل دارن به سمت دیجیتال شدن پیش میرن و ارتباطات کاغذی داره کمتر میشه ولی با اینحال استفاده از بعضی اوراق اداری همچنان نیاز اولیه یک شرکت یا سازمانه که استفاده کردن ازشون اجتناب ناپذیره.

هر کدوم از این اوراق توسط هزاران نفر ممکنه دیده بشن و حتما باید در این مورد سرمایه گذاری درستی انجام بدین تا حرفه ای دیده بشین. با کمک گرفتن از یه طراحی حرفه ای میتونید هویت شرکتتون رو به بهترین نحو به دید مخاطب برسونید

برند تجاری خود را با یک ست اداری حرفه ای پر تلالو نشان دهید!

مهمترین اقلام در ست اداری چیست؟

کارت ویزیت مهم ترین عضو از خانواده ست اداری میباشد در حقیقت کارت ویزیت برگه کوچک است که وظیفه انتقال اطلاعات تماس کسب و کار شما را به مخاطب دارد تنوع کارت ویزیت بسیار زیاد است که نسبت به شرایط نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب میشود اما در بحث پاکت و سربرگ به سه بخش ست اداری کتان ، ست اداری تحریر و ست اداری گلاسه تقسیم میشود خدمات اضافه مانند برجسته کاری طلاکوب نقره کوب استفاده از رنگ پنجم و فسفری معمولا بر روی ست اداری کتان انجام میگردد .

در طراحی ست اداری به چه نکاتی باید دقت کنیم ؟

در آماده سازی ست اداری به طراحی و کیفیت حتما توجه زیادی داشته باشید.
برداشت اول، برداشت پایدار است؛ بنابراین بسیار مهم است که ست اداری شرکت شما منحصر بفرد باشد و با شخصیت کسب و کار شما هماهنگ باشد.

بعنوان مثال لوگو شرکت را طوری جای گذاری کنید که به چشم بیاید و به شرکت شما مربوط باشد. از کاغذ هایی استفاده کنید که جنس و ساختار چشمگیری داشته باشند و مشتری را جذب خود کنند. اینکه از چه ابزار های تبلیغاتی و چه طراحی استفاده میکنید، بستگی به زمینه فعالیت و ماهیت شرکت شما دارد.
طراحی و رنگ بندی دو عامل مهم در طراحی ست اداری است.

چاپ ست اداری ارزان -چاپخانه ارس

چرا رنگ بندی در طراحی ست اداری مهم است ؟

رنگ، چشم را جذب میکند. با انتخاب رنگ صحیح میتوانید نقاط تمرکز در ست اداری ایجاد کنید.
رنگ یکی از مهم ترین جنبه ها هنگام طراحی لوگوی شما و ایجاد نام تجاری شماست. رنگ را با تفکر بر روی محصولات یا خدمات خود انتخاب کنید و تصویری مثبت و به یادماندنی در ذهن مخاطب برجای بگذارید.

در طراحی برند، رنگ نشان دهنده یک ابزار قدرتمند برای ارتباط است. استفاده خوب از یک مجموعه رنگ میتواند مردم را جذب کند. مهم این است که بدانید چگونه رنگ را انتخاب کنید که نشان دهنده هویت شرکت شما باشد.

طراحی ست اداری را چگونه انجام دهیم ؟

معمولا نقطه شروع طراحی ست اداری، از سربرگ یا کارت ویزیت انجام میشود که بر اساس الگوی اولیه، طراحی های دیگر محصولات شکل میگیرد. تمامی محصولات ست اداری باید از یک هارمونی و الگوی خاص برخوردار باشد.

نوشته های درج شده بر روی ست اداری باید فونت و سایز مناسبی داشته باشند و در عین زیبایی برای مخاطب کاملا خوانا و روان باشد. سادگی و ترکیب بندی تاثیر بسزایی در عوامل موفقیت یک ست اداری دارد. یک ترکیب بندی مناسب به خوبی میتواند از لحاظ بصری مخاطب را جذب کند.